Info

Mõned soovitused Teile

Kui Teil on fotosessiooniks aeg kinni pandud, siis palun tulge pigem 5-10 min. varem. Proovige mitte hilineda, kuna kokkulepitud aega nihutada on väga keeruline.

Stuudiosse pildistamisele tulles võtke palun kindlasti kaasa vahetusjalanõud, sest paberfoonil välisjalanõudega ei saa käia. Lastel on samas isegi lahe kui on paljad varbad (sest need on ju veel tibatillukesed)

Riietusest – Proovige leida ühtne stiil. Värvidest on eelistatumad heledad, puhtad  ja selged toonid. Tumedates toonides riided võivad teha perepildi süngemaks.

Kõige tähtsam on muidugi tunda end riietuses hästi ja mugavalt. Kindlasti peaks vältima suurte kirjadega ja erksates värvitoonides riideid. Kui aga on selline kindel soov, siis andke sellest varem teada. Mõtleme midagi välja.

Väga palju mängib rolli ka jumestus. Professionaalne fotomeik tagab Teile enesekindlama tunde ja see kajastub hiljem ka Teie fotodel.

Fotosessiooni ajal tunne end hästi, julge naerda ja mõtle tobedustele – need toovad sära silmadesse.

LISAKS

Kõik minu fotod saavad järeltöötluse. Mul on hea meel kui tutvud minu varem tehtud töödega siinsamas kodulehel.

Raw ehk toorikfaile ma ei väljasta.

Fotograafil on ainuõigus oma töödele, st. kliendil ei ole luba iseseisvalt pilte muuta ega omakorda töödelda, v.a. autori ehk minu poolt saadud loa alusel. Fotode Autoriõigused jäävad fotograafile.

image/svg+xml

Menüü

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .