Minust

Mul on väga hea meel, et oled leidnud tee minu kodulehele.

Minu nimi on Pilve. Kui nüüd ametlikuks minna, siis Pilve Born. Aga tunnen end hästi kui kutsute mind Pilve 🙂 Elan ja töötan peamiselt meie imelises kuurortlinnas Pärnus, kuid võite mind alati ka mujale pildistama kutsuda.

Pildistamise vastu tekkis mul suurem huvi juba keskkoolis. Olin saanud kingituseks fotoaparaadi, kuhu pidi tol ajal ostma filmirulle ja iga pilt oli loetud. Mäletate küll, eks?

Mingi aeg hiljem ostsin juba endale uuema ja popima digitaalse Canon aparaadi, millel oli juba siis ka pisikene displei tagaküljel. Tundsin end tõelise profina…

Aastal 2007 soetasin oma esimese peegelkaamera Canon EOS D400. Siitmaalt hakkas asi tõsisemaks muutuma. Peaaegu kõikidele sündmustele, kuhu olin kutsutud,võtsin edaspidi kaasa oma armsa fotoaparaadi ja nii said ka teised teada, millele olin südame andnud.

Kõige rõõmurohkem on pildistada väikeseid lapsi ja nende vahetuid emotsioone. No on kohe nii ehedad ja siirad!

Loomulikult on minu poolt oodatud ka kõik pered, kes soovivad jäädvustada ilusaid hetki ja võluvaid peresündmusi. Olgu selleks siis lapse esimene hambatühimik või pere kolimine uude majja.

2015 a. kutsuti mind fotostuudiosse kätt proovima ja 2016 sai loodud Pilve Foto.

image/svg+xml

Menüü

Instagram